Komíny a komínové příslušenství

Dodáváme ucelený sortiment komínových systémů a materiálu na výstavbu komínů. Máme řešení pro libovolný spotřebič a typ stavby. Včetně bezpečných prostupů komínů hořlavými konstrukcemi.

NEREZOVÉ A ZDĚNÉ KOMÍNOVÉ SYSTÉMY

Moderní stavebnicové systémy v interiérovém i fasádním provedení pro všechny typy spotřebičů. Tyto systémy jsou vhodné pro všechny druhy paliv s přirozeným i nuceným odvodem spalin a vyznačují se dlouhou životností (záruka až 30let).

MATERIÁL NA VLOŽKOVÁNÍ A PŘIPOJOVÁNÍ

nerezové vložky pevné i ohebné, ocelové kouřovody v černé i šedé barvě, kompletní sortiment i pro atypické řešení, keramické vložky klasické i izostatické (vhodné na vložkování pro moderní účinné spotřebiče na uhlí a pelety).

BEZPEČNÉ PROSTUPY

kompletní sortiment bezpečných prostupů CIKO STOPER pro zděné i nerezové komíny – prostupy komínů, kouřovodů, napojení parozábrany, přerušení tepelných mostů.

KOMÍNOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ – STŘÍŠKY A ČIŠTĚNÍ KOMÍNŮ

komínové stříšky a dvířka v různém provedení, regulátory tahu, nástroje pro čištění komínů – kartáče, růžice, strojky a spousta dalšího příslušenství

Většinu prodávaného sortimentu naleznete na stránkách výrobce – CIKO s.r.o., viz. www.ciko-kominy.cz/cz/produkty/

Tip: Využijte možnost přivádět vzduch na hoření komínem! Tato varianta je opravdu výhodná a roste i počet spotřebičů, které tento způsob zapojení podporují.